top of page

what does Santosza mean

and why we do this? 

Santosza is one of the principles of yogi discipline and means complacency. that is, cultivating satisfaction and joy. Santosza assumes that unparalleled happiness flows from contentment of consciousness.

At Santosza, we care about your relaxation and well-being.

We practice without pressure and self-aggression. With full attention to our breathing and ranges within the body.

 

In asanas, we are looking for comfort and longer breath.

We also practice patience for the development of our bodies.

 

We practice in small groups, up to max. 10 people.

Santosza Teachers

Marta Barwicz
Marta Barwicz

feel good yoga | fire yoga Joginka od 10 lat. Praktykę jogi rozpoczęła w Chinach, potem w warszawskich szkołach jogi, na youtubie i podczas praktyki własnej w Indiach i na Sri Lance. Certyfikowany u źródła (w Indiach, Himalaya Yoga Valley 200h RYT) nauczyciel tradycyjnej hatha yogi. W praktyce jogi, Marta najbardziej skupia się na poszanowaniu granic w ciele, zaakceptowaniu ich. Praktykuje i naucza bez ciśnienia i autoagresji. Skupia się na pełnej uważności dla oddechu i zakresów.

press to zoom
Monia Maciejewska
Monia Maciejewska

fire yoga | flow yoga Certyfikowana nauczycielka jogi (RYT 200h YTTC). Swoją przygodę z jogą zaczęła w Australii, gdzie mieszkała i regularnie praktykowała jogę oraz śpiewanie mantr. Profesjonalną nauczycielką została podczas swojej podróży po Indiach, gdzie pod okiem Mahindera Prasad praktykowała tradycyjną hatha, ashtangę oraz vinyasa jogę. Po powrocie do Polski, bliżej zainteresowała się ajurwedą oraz holistycznym podejściem do zdrowia.

press to zoom
Asia Kołodziejak
Asia Kołodziejak

flow yoga | flexi yoga Swoją przygodę z jogą rozpoczęła 5 lat temu od szkoły Iyengara. Nauczyło ją to budować pozycje od podstaw, cierpliwości w dążeniu do ideałów i skupiania się na drodze, jaką pokonuje ciało i umysł, a nie na osiągnięciu pozornego celu, jakim jest szybka nauka pozycji zaawansowanych. W 2016 roku pogłębiałała swoją praktykę na Bali, a w 2017 roku ukończyła kurs jogi ogólnej i podjęła decyzję, że joga pozostanie w jej życiu jako pasja, którą będę się dzielić z innymi.

press to zoom
Aram Jalilvand
Aram Jalilvand

feel good yoga | chill yoga Aram started her yoga journey in 2013 while traveling the Himalayan mountains in Nepal. Since then yoga has become the golden thread of Aram’s life hence she decided to create the first and only yoga retreat centre in the magnificent nature of Iran, called ‘Yogi Tribe Holistic Centre’. She has practised several lineages of Hatha Yoga although she has originally dedicated her yoga practice to ASHTANGA VINYASA in the tradition of Sri K Pattabhi Jois.

press to zoom
Maciej Jaskólski
Maciej Jaskólski

fire yoga | flow yoga Maciej, certyfikowany nauczyciel Hatha / Vinyasa jogi od dłuższego czasu skupiający swoją uwagę na Ashtanga Jodze. Przed rozpoczęciem nauczania jogi przez kilka lat pracowałem w bankowości inwestycyjnej, a na pewnym etapie życia zakochałem się w jodze i tak mi już zostało. Nie wywodzę się z kręgów sportowych czy gimnastycznych. Nigdy nie stałem na jednej ręce, nigdy nie siedziałem w szpagacie. Po prostu pokazuję, że joga jest dla wszystkich.

press to zoom
Iga Kruk-Żurawska
Iga Kruk-Żurawska

feel good yoga | moon yoga Praktykuja ashtanga jogę od 2014 roku. Na początku joga miała być dla niej przede wszystkim remedium na problemy z kręgosłupem, ale szybko stała się czymś więcej. Stawanie na macie traktuje z jednej strony jako czas tylko dla siebie, z drugiej – jako swego rodzaju trening na resztę życia. Dzięki jodze uczy się cierpliwości i spokoju, zyskuje wiarę w swoje możliwości, ale też przekonanie, że należy być dla siebie wyrozumiałym i że czasem trzeba odpuścić.

press to zoom
bottom of page